Vítejte na zámku Choltice

Vážení návštěvníci, vítejte na oficiálních stránkách zámku Choltice. Na rok 2018 jsme pro Vás opět připravili několik zajímavých akcí. Více se dozvíte v sekci Akce na zámku (Kulturní akce). Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

Více z této kategorie: 25.11. Přehlídka mladých vín »
 • 30.4. Staročeské pálení čarodějnic
  30.4. Staročeské pálení čarodějnic

  Tradiční "PÁLENÍ ČARODĚJNIC" s bohatým programem:
  Tvořivá dílna pro děti, rej čarodějnic, diskotéka - DJ Kája, "STRONGMAN“ vystoupení mistra ČR 2014 Pepy Mazače a mistra ČR 2015 Pavla Zadražila, soutěže pro rodiče s dětmi 
  o zámecký dort, lampionový průvod, zapálení vatry, ohňostroj... Začátek v 17:30! Jako vždy za zámkem před restaurací.

 • 7.4. Trampské odpoledne a vernisáž výstavy "O trampingu"
  7.4. Trampské odpoledne a vernisáž výstavy "O trampingu"

  Tuto sobotu zahájíme "Trampské odpoledne" ve 14 hodin vernisáží výstavy na "Malém zámku" věnované právě trampingu. Od 14:30 pokračujeme pod zámkem v parku posezením u ohně, opékáním špekáčků, zazpívá Tulák Chárlí a kapela Country Colaps, pro děti jsou připraveny různé soutěže, postaveno týpí... Pěkné počasí objednáno! ?

 • Otevírací doba o Velikonocích
 • Nabídka na výlet pro MŠ a ZŠ
  Nabídka na výlet pro MŠ a ZŠ

  Zámek Choltice nabízí možnost „jarního výletu“ pro mateřské a základní školy ( vhodné pro 1. – 3. třídy) na loutkové představení „ZA POHÁDKOU S CHOLTICKÝM VODNÍKEM“ na zámku v Cholticích u Přelouče (okres Pardubice).

  Jedná se o prohlídku expozice muzea vodníků a černého divadla zakončenou černodivadelním představení ( 2 pohádky) hrané v prostorách našeho černého divadélka.

  Více informací se dozvíte na plakátu.

  Nad tuto nabídku lze individuálně využít možnost procházky rozlehlým zámeckým parkem s kaskádou několika rybníků.

  V případě Vašeho zájmu o prohlídku a divadelní představení prosíme o objednávky na tento   email :  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  , nebo na telefonním čísle: 734 257 579

  Každá objednávka musí obsahovat tyto údaje:

  1) datum + čas představení či prohlídky (vždy každá celá hodina)
  2) název školy
  3) počet platících osob
  4) telefonní spojení
  Každou přijatou objednávku potvrdíme v co nejkratším možném termínu.

 • 7.4. "Trampský den" a vernisáž výstavy
  7.4. "Trampský den" a vernisáž výstavy

  Zveme vás na výstavu věnovanou TRAMPINGU. Vernisáž se uskuteční 7. dubna ve 14 hodin a bude pokračovat "Trampským dnem" s doprovodným programem. U ohně zahraje Tulák Chárlí z Prahy, vystoupí kapela Country Colaps, své umění předvede trmpský řezbář, pro děti budou připraveny různé aktivity spojené s přírodou. 

  Výstava bude přístupná od 7.4. do 4.5. otevřeny vždy ve středu, čtvrtek a pátek od 15.00 do 19.00. Víkendy od 10.00 do 16.00.