3.12. Advent na CHOLTICKÉM ZÁMKU

    Městys Choltice Vás srdečně zve na letošní Advent na choltickém zámku v sobotu 3. prosince od 14 do 18 hod.        PROGRAM 14:00 – 18:00    PŘEDVÁNOČNÍ ŘEMESLNÉ DÍLNY NA „MALÉM ZÁMKU“ Č.P.5, prodej knih  V ZÁMECKÉ SALLA TERRENĚ VÝSTAVA BETLÉMŮ  V OBŘADNÍ SÍNI ZÁMKU PRODEJ A UKÁZKA VÝROBY VÁNOČNÍCH OZDOB od firmy Vánoční ozdoby, DUV družstvo Dvůr Králové - provozovna Horní Bradlo  NA NÁDVOŘÍ TRADIČNÍ PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK  OBČERSTVENÍ, DĚTI POVOZÍ ZÁMECKÝ KOČÁR   14:30 KAPLE SV. ROMEDIA - KONCERT  ZUŠ PŘELOUČ pod vedením Mgr. Markéty Váňové a Davida Štrupla   15:30 – 16:30 „U JESKYNĚ“ ŽIVÝ BETLÉM   16:30 NÁDVOŘÍ - DIVADLO  DRAMATICKÝ KROUŽEK ZŠ CHOLTICE zahraje pod vedením Mgr. Jana Čermáka divadelní hru „Vánoce u Rumcajsů“, na motivy vyprávění Václava Čtvrtka   17:00 ROZSVĚCENÍ ZÁMECKÉHO VÁNOČNÍHO STROMU  TRADIČNĚ ZAZPÍVAJÍ ŽÁCI ZŠ CHOLTICE pod vedením Mgr. Zuzany Vyhnálkové     Vstupné na akci je zdarma.    Na Vaši návštěvu se těší za pořadatele Lukáš Rychtecký a Radka Zelenková
 • ANO, 2 akce v jeden den! 26. srpna Choltické pivní slavnosti a HRADOZÁMECKÁ NOC!
  ANO, 2 akce v jeden den! 26. srpna Choltické pivní slavnosti a HRADOZÁMECKÁ NOC!

  V sobotu 26. srpna se na zámku konají 2 akce současně! Choltické pivní slavnosti a večer HRADOZÁMECKÁ NOC! Máte rádi pivo a dobrou zábavu, či dáte přednost noční kostýmované prohlídce zámku s příběhem? Nebo zvládnete obojí? Těšíme se na vás.

  20615250 10209482955817480 431883172 o

 • 12.8. "Život na zámku na vlastní kůži"
  12.8. "Život na zámku na vlastní kůži"

  Zveme vás na kostýmované prohlídky zámku s plněním úkolů. Přijďte si vyzkoušet, jak se žilo na zámku 18.století, staňte se na okamžik poddaným, či pánem. Akce je vhodná pro rodiče s dětmi a pro ty co si rádi hrajou a nezlobí. :)

 • DEN SE ZVÍŘÁTKY
  DEN SE ZVÍŘÁTKY

  Zámek Choltice vás srdečně zve tuto sobotu 15.7. na DEN SE ZVÍŘÁTKY. Pro děti je připravena ZOO exotických zvířat, projížďky na koni, tvořivé dílny, „tématický minigolf“ a mnoho dalšího. Po celou sobotu je možnost také fandit na závodech v králičím hopu. Králíčci soutěží ve skoku vysokém, dalekém a také v parkurovém skákání.

   

  Vstupné je dobrovolné. Od 10 do 15 hodin. (závody do 17 hodin)

 • 1.7. Zahájení letních prázdnin: Olympiáda netradičních a historických disciplín
  1.7. Zahájení letních prázdnin: Olympiáda netradičních a historických disciplín

  Milé děti a rodičové, zveme vás na naši první prázdninovou akci. Přijďte si zasoutěžit, pobavit se a něco si odnést. Disciplín je mnoho, ale u nás každý vyhraje. Schválně, jestli porazíte našeh hejkala Stydlína a dostanete medaili. Během dne jsou také připraveny komentované ukázky z lukostřelby, občerstvení a prohlídky zámku. Tak v sobotu 1.7. na shledanou.

 • Pozvánka na výstavu Alena Vondřejcová OBRAZY
  Pozvánka na výstavu Alena Vondřejcová OBRAZY

  Zveme vás na výstavu Alena Vondřejcová OBRAZY. Vernisáž se koná tuto sobotu 24.6. v 15.00 hodin v "malém zámku". Výstava potrvá až do 20.8. 2017