Nabídka výletu pro MŠ a ZŠ od 6.11. do 14.11.2017

  Zámek Choltice nabízí možnost „podzimního výletu“ pro mateřské a základní školy ( vhodné pro 1. – 3. třídy) na prohlídku II. zámeckého okruhu Muzea vodníků a černého divadla a loutkové představení „UKLÁDÁNÍ VODNÍKŮ K ZIMNÍMU SPÁNKU“. Více informací v příloze.
 • 2.6. Dětský den
  2.6. Dětský den

  Zveme vás na tradiční akci pro děti.

  Aquazorbing na rybníku, šlapací káry a koloběžky, soutěže pro děti pořádané ve spolupráci s myslivci, rybáři a hasiči. Od 10 do 15 hodin v zámeckém parku za zámkem.

 • 12.5. Festival "Dětské sbory zpívají s choltickým vodníkem"
  12.5. Festival "Dětské sbory zpívají s choltickým vodníkem"

  Letos 12. května se na zámku uskuteční již 7. ročník festivalu "Dětské sbory zpívají s choltickým vodníkem" navíc s rekordní účastí 12 sborů!

 • 30.4. Staročeské pálení čarodějnic
  30.4. Staročeské pálení čarodějnic

  Tradiční "PÁLENÍ ČARODĚJNIC" s bohatým programem:
  Tvořivá dílna pro děti, rej čarodějnic, diskotéka - DJ Kája, "STRONGMAN“ vystoupení mistra ČR 2014 Pepy Mazače a mistra ČR 2015 Pavla Zadražila, soutěže pro rodiče s dětmi 
  o zámecký dort, lampionový průvod, zapálení vatry, ohňostroj... Začátek v 17:30! Jako vždy za zámkem před restaurací.

 • 7.4. Trampské odpoledne a vernisáž výstavy "O trampingu"
  7.4. Trampské odpoledne a vernisáž výstavy "O trampingu"

  Tuto sobotu zahájíme "Trampské odpoledne" ve 14 hodin vernisáží výstavy na "Malém zámku" věnované právě trampingu. Od 14:30 pokračujeme pod zámkem v parku posezením u ohně, opékáním špekáčků, zazpívá Tulák Chárlí a kapela Country Colaps, pro děti jsou připraveny různé soutěže, postaveno týpí... Pěkné počasí objednáno! ?

 • Otevírací doba o Velikonocích